Dřevostavby na klíč

O nás

Jsme stavební firma se sídlem v Praze, působící na území celé České republiky. V oblasti výstavby dřevostaveb a stavebnictví působíme od roku 1999 a poskytujeme našim zákazníkům komfortní a úsporné bydlení. Propracovaným systémem výstavby spolu s výběrem skutečných odborníků a pracovníků v oboru patříme mezi nejkvalitnější stavební firmy v České republice. Stavíme typové rodinné domy a individuální či atypické domy dle přání klientů. Ceny našich staveb patří mezi nejnižší v ČR a proto z naší nabídky domů si může vybrat každý .

Díky naší technologii a způsobu práce realizujeme pro naše klienty kvalitní a prostorné domy za nižší cenu než nabízí konkurenční společnosti. Díky našim výhodným cenám může klient dosáhnout na svůj vysněný dům bez obav, že by finančně nedosáhl na hypotéku. Stavíme domy od 1 do 4 měsíců a tím šetříme nemalé finanční prostředky při financování hypotékou.
Našim klientům nabízíme profesionální přístup a individuální řešení výstavby. Při výstavbě rodinných domů na klíč je cena při sepsání smlouvy stejná pro klienta v Praze, Ostravě, Brně či na jiných místech republiky.
Výstavbu rodinných domů na klíč provádíme většinou na pozemcích našich zákazníků.

Na námi kompletně realizované RD na klíč poskytujeme 30. letou záruku na KONSTRUKČNÍ SYSTÉM.

V případě zájmu o náš projekt a výstavbu RD jsme Vám k dispozici jak na telefonu tak na emailové adrese a vždy rádi odpovíme na všechny Vaše případné dotazy ohledně stavby. Budete-li mít zájem o osobní schůzku náš obchodní zástupce spolu s Vámi vybere nejvhodnější termín návštěvy v naší kanceláři nebo domluví schůzku na Vámi určeném místě .V případě zájmu o vyřízení povolení, hypotéky či pozemku nás neváhejte kontaktovat -  jsme schopni pro Vás vyřídit tu nejlevnější variantu hypotéky či stavebního spoření a nejpřijatelnější splátkový systém. V případě dotazů týkajících se změn v projektu Vám naše projektová kancelář ochotně poradí a navrhne řešení tak, abyste od nás odcházeli vždy spokojení.

Rychlý dotaz

Jméno:*
Vyplňte, prosím, Vaše jméno a příjmení.

Vaše lokalita:*
Vyplňte, prosím, Vaší adresu.

E-mail:*
Políčko musí obsahovat validní e-mail.

Telefon/Mobil:*
Políčko musí obsahovat telefonní číslo!

Vaše zpráva*
Formulář musí obsahovat zprávu...

Rádi Vám odpovíme na jakýkoli dotaz, nebo připomínku.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Kde nás najdete

mapa 3

Praha:
+420 775 611 422
Mnichovo Hradiště:
+420 776 779 677

Kontaktujte nás

DOMY OLDAR s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 nebo

+420 775 611 422 

Korespondenční adresa:
Masarykovo náměstí 277
295 01 Mnichovo Hradiště

Fakturační adresa:
Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6