Kariéra

Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail magdalena.heroutova@domy-oldar.cz nebo kontaktujte naši infolinku +420 775 611 422
Životopis pečlivě prostudujeme a v případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ

Pro operativnější obchodní a dodavatelské vazby hledáme obchodní partnery a obchodní zastoupení pracující na základě provizní smlouvy.

Obchodní zastoupení hledáme aktuálně pro tyto lokality:

    • Středočeský kraj
    • Praha
    • Ústecký kraj,
    • Královéhradecký kraj

Hledáme:

    • Obchodní partnery, společnosti nebo jednotlivce působící na místním trhu.

Požadujeme:

    • Perfektní znalost místního jazyka.
    • Schopnost získání informací a komunikace s lidmi v oboru.
    • Znalost místního prostředí a kontaktů z pohledu nabízeného sortimentu výhodou

Nabízíme:

  • Provize za dojednané a zaplacené zakázky.
  • Různé formy oboustranně výhodné spolupráce.

STAVBYVEDOUCÍ

Pro posílení svého týmu hledáme kolegu na pozici stavbyvedoucího pro oblast středočeského kraje.

Náplň práce:

  • Řízení stavby v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • Spolupráce se zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem, dodavateli
  • Spolupráce při vytváření harmonogramu stavby a odpovědnost za jeho plnění
  • Podílení se na výběru dodavatelů a jejich koordinace
  • Management řízení nákladů, kontrola kvality a množství provedených dodávek

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ nebo SŠ stavebního směru (příp. SŠ s odpovídající praxí)
  • Praxe na pozici stavbyvedoucího
  • Silnou osobnost s přirozenou autoritou, schopnost jednat s různými typy lidí
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • Schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Autorizace v oboru výhodou

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek a na dobu neurčitou
  • Profesionální a osobní přístup
  • Pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • Osobní automobil, bonusy/prémie
  • Nástup dle dohody
Napište nám

V případě, že jste nenašli všechny důležité informace, které byste chtěli
vědět, neváhejte nám napsat a my váš dotaz zodpovíme co nejdříve.

Označené* položky jsou povinné.

Volejte - Pokud chcete rychlejší reakci, neváhejte nám zavolat: (+420) 775 611 422