Vyberte si podrobně...
Typ stavby Cena
Počet místností
Užitná plocha
Zastavěná plocha

Katalog rodinných domů

Dovolujeme si vám nabídnout přehled nejžádanějších a nejvíce oblíbených rodinných domů nyní se slevou až 30%, které svými vlastnostmi stále oslovují naše zákazníky. Všechny projekty domů z našeho katalogu nabízíme jak ve zděné variantě, tak i ve variantě dřevostavba. Od 6. prosince 2017 do 28.2.2018 dostanete od nás navíc dárek - exotickou dovolenou pro dva.

Je pouze na vás, čemu dáte přednost a pro jaký typ domu se rozhodnete. Ať už toužíte po patrovém rodinném domě nebo po přízemním, s garáží nebo bez, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli zrealizovat váš sen o komfortním a atraktivním bydlení. Inspirujte se nabídkou našich nejprodávanějších domů nebo navštivte náš kompletní katalog rodinných domů.

Pořiďte si nyní dům za nízkou cenu, než začne platit povinnost stavět budovy s téměř nulovou spotřebou, kterou ukládá evropská směrnice o energetické náročnosti budov (EPBD II). Od roku 2018 se bude tato povinnost týkat velkých bytových domů, menších od roku 2019 a rodinných domů od roku 2020. Domy proto brzy zdraží o 10 až 20%.

Napište nám

V případě, že jste nenašli všechny důležité informace, které byste chtěli
vědět, neváhejte nám napsat a my váš dotaz zodpovíme co nejdříve.


Označené* položky jsou povinné.

Volejte - Pokud chcete rychlejší reakci, neváhejte nám zavolat: (+420) 775 611 422