O nás

Jsme stavební firma se sídlem v Praze a obchodní kanceláří v Mnichově Hradišti. Působíme v oblasti výstavby dřevostaveb a stavebnictví na území celé České republiky od roku 2013, nicméně firemní kořeny sahají do roku 1999, kdy se skupinka nadšených řemeslníků rozhodla nabízet svoje služby v oblasti výstavby rodinných domů. Našim zákazníkům poskytujeme komfortní a úsporné bydlení. Stavíme typové rodinné domy a individuální či atypické domy dle přání klientů, proto si z naší nabídky domů může vybrat každý.

Díky propracované technologii a způsobu práce realizujeme pro naše klienty kvalitní a prostorné domy za výhodnější cenu než nabízí konkurenční společnosti. Klient tak může dosáhnout na svůj vysněný dům bez obav, že by finančně nedosáhl na hypotéku. Doba výstavby od zahájení vrchní stavby domu se pohybuje v případě dřevostavby do 5 měsíců a do 10 měsíců v případě zděného domu - tím šetříme nemalé finanční prostředky při financování hypotékou.

Našim klientům nabízíme profesionální přístup a individuální řešení výstavby. Při výstavbě rodinných domů na klíč je cena při sepsání smlouvy stejná pro klienta v Praze, Ostravě, Brně či na jiných místech republiky. Výstavbu nízkoenergetických rodinných domů na klíč provádíme většinou na pozemcích našich zákazníků.

Na námi kompletně realizované RD na klíč poskytujeme 30. letou záruku na KONSTRUKČNÍ SYSTÉM.

V případě zájmu o náš projekt a výstavbu RD jsme Vám k dispozici jak na telefonu, tak na emailové adrese a vždy rádi odpovíme na všechny Vaše případné dotazy ohledně výstavby. Budete-li mít zájem o osobní schůzku náš obchodní zástupce spolu s Vámi vybere nejvhodnější termín návštěvy v naší kanceláři nebo domluví schůzku na Vámi určeném místě. V případě zájmu o vyřízení povolení, hypotéky či pozemku nás neváhejte kontaktovat - jsme schopni pro Vás vyřídit tu nejlevnější variantu hypotéky či stavebního spoření a nejpřijatelnější splátkový systém. V případě dotazů týkajících se změn v projektu Vám naše projektová kancelář ochotně poradí a navrhne řešení tak, abyste od nás odcházeli vždy spokojení.

Napište nám

V případě, že jste nenašli všechny důležité informace, které byste chtěli
vědět, neváhejte nám napsat a my váš dotaz zodpovíme co nejdříve.


Označené* položky jsou povinné.

Volejte - Pokud chcete rychlejší reakci, neváhejte nám zavolat: (+420) 775 611 422