DOMY OLDAR – Vaše cesta k novému domovu

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč - když chcete bydlet kvalitně, komfortně, ekonomicky, ekologicky, zkrátka podle vašich představ

Jsme stavební firma se sídlem v Praze a obchodní kanceláří v Mnichově Hradišti. Působíme v oblasti výstavby dřevostaveb a stavebnictví na území celé České republiky od roku 2013, nicméně firemní kořeny sahají do roku 1999, kdy se skupinka nadšených řemeslníků rozhodla nabízet svoje služby v oblasti výstavby rodinných domů. Našim zákazníkům poskytujeme komfortní a úsporné bydlení. Stavíme typové rodinné domy a individuální či atypické domy dle přání klientů, proto si z naší nabídky domů může vybrat každý.

Ročně po celé republice zrealizujeme průměrně padesát rodinných domů a dřevostaveb. Hotové stavby si můžete osobně prohlédnout v rámci našich referenčních domů u zákazníků, kteří s námi stavěli dům na klíč, nebo si prohlédnout právě námi realizované domy. Všechny prohlídky rádi umožníme po předchozí domluvě termínu s našim pracovníkem.

Proč rodinné domy a dřevostavby od nás?

  • Nízká cena díky naší technologii a způsobu práce
  • Platba vždy až po dokončení jednotlivých etap stavby
  • Vysoký standard v ceně - podlahové vytápění, vysokého standardu vnitřního vybavení, dopravy po celé ČR zdarma
  • Záruka 30 let na skelet domu – díky kvalitním materiálům můžeme garantovat dlouhou životnost
  • Nízkoenergetické, velmi úsporné domy - měsíční náklady na provoz od cca 800 Kč u těch nejmenších a do 2500 Kč u větších patrových domů
  • Rychlost výstavby – stavíme domy od 1 do 5 měsíců podle velikosti a rozsahu stavby
  • Dlouholeté zkušenosti a profesionalita, referenční domy

Co nabízíme?

  • Typové domy s možností jakýchkoli úprav
  • Individuální projekty - kromě typových domů vám nabízíme také výstavbu dle vašeho individuálního projektu, který vám navrhne náš projektant přesně podle vašich představ. Každý z nás je totiž jiný, má rozdílné nároky, požadavky, potřeby i životní styl, proto mu vyhovuje něco jiného. Nedělejte proto v otázce bydlení žádné kompromisy.

Splňte si s námi sen o vašem rodinném domě!

Napište nám

V případě, že jste nenašli všechny důležité informace, které byste chtěli
vědět, neváhejte nám napsat a my váš dotaz zodpovíme co nejdříve.


Označené* položky jsou povinné.

Volejte - Pokud chcete rychlejší reakci, neváhejte nám zavolat: (+420) 775 611 422