Vyhledat projekt
Počet místností Cena
Domy Oldar Rodinné domy na klíč
Proč stavby od nás?

Předností našich rodinných domů je nízká cena a vysoký standard v ceně, který zahrnuje podlahové vytápění, vysoký standard vnitřního vybavení a dopravu po celé ČR zdarma.
Stavíme bez vysokých záloh. Platba probíhá až po montáži jednotlivých etap.
Naše realizované domy se jeví jako velmi úsporné, u kterých se měsíční náklady pro provoz domu pohybují od 800,- Kč u těch nejmenších, a do 2500,- Kč u větších patrových domů.
Naše společnost se zabývá výstavbou nízkoenergetických rodinných domů na klíč – klasických zděných konstrukcí a dřevostaveb. V současné době je mnohem větší poptávka po našich dřevostavbách. Je jen pouze na Vás jaké technologii dáváte přednost. Všechny naše projekty domů patří mezi nízkoenergetické domy a to jak dřevostavby, tak zděné domy.

Vyberte si Váš vysněný dům

Prolistujte si náš katalog a vyberte si z něj to nejvhodnější řešení právě pro vás – od přízemních bungalovů, přes rodinné patrové domy až po moderní domy nekonvenčního vzhledu. Nechte se inspirovat a najděte si domov, který bude přesně odpovídat vašim představám a potřebám. My vám pak pomůžeme vaše sny o atraktivním a komfortním bydlení zrealizovat.